Art

Zbožňuji produktivní činnost. Obzvlášť pak takovou, která mě baví a vidím nějaké pokroky. Proto se také tak často věnuji psaní příběhů nebo kresbám a malbám. A blog mi přijde jako skvělé místo, kde o tom povídat, kde tvorbu sdílet. 
Nejsem dokonalá. Má práce také ne. Přijmu každou dobře míněnou kritiku, ale na oplátku doufám, že pochopíte, že nejsem superčlověk a také dělám chyby či nemám svou tvorbu přesně podle vašich představ. Mnohdy mi však stačí, že mám ze své práce radost já a že se mně líbí. Vždyť to dělám hlavně proto, abych v sobě pěstovala radost.
Zde spatříte hlavně moje kresby a malby.
_________________________________________________________

Prohlašuji, že si na všechny kresby, malby a další umělecká díla v této sekci vyhraňuji plná autorská práva... 

_________________________________________________________

Veškerý art pohromadě 

Pokud nejste na nějaké zvláštní třídění, zde najdete všechny druhy umění, kterému se věnuji, na jedné hromádce. 

Kresby


Ať už beru pastelku, tužku nebo pero, je mi kresba asi nejbližší. Samozřejmě ne vždy je to stejné a při kresbě perem je mnohem těžší se zbavit chyb, než u tužky, ale tak nebo tak mě to stále velmi baví. ^^
- Inktober 2017
(Challenge pro umělce, kdy se na každý den v říjnu má nakreslit jedna kresba tuší. Rok 2017 pro mě byl vcelku neúspěšný.)
- Sketching
(Náčrty a prozatím nehotové obrázky, menší aktualizace mých skicáků)

Malby


Až teprve v novějších dobách jsem se začínala zajímat i o malbu - a to jak na plátno, tak i obyčejně na papír. Nejvíce mi vyhovují anilinové vodovky pro jejich syté a jasné odstíny, ale to možná bude tím, že mám prozatím ozkoušené anilinky, normální vodovky a tempery. Kdo ví, možná se mi v brzké době podaří zkusit i další typy - a tuhle rubriku mám od toho, abych to mohla sdílet!

Kresby & Malby


Báječnou kombinací se pro mě stalo spojení tuše a anilinek, avšak je možné, že tady v této kategorii nakonec najdete i kombinaci jiných uměleckých potřeb. Když to můžu zkusit, proč bych to neudělala, že?

Digital art

Poměrně moderní styl umění využívající technologie. Abych nekreslila na počítači jen myší, pořídila jsem si grafický tablet a pracuje se mi s ním vskutku dobře, avšak myslím si, že je pro mě beztak lepší sáhnout po tradičních způsobech.

Grafika


_________________________________________________________

Prohlašuji, že si na všechny fotomanipulace v této sekci vyhraňuji částečná autorská práva...

_________________________________________________________

A ještě kromě veškerého tohoto umění se velmi často zaměřuji na úpravu fotek, čehož následně využívám na bannery na blog, design blogu nebo covery na Wattpad. Jednoduché návody, jak to dělám, najdete zde!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za tvůj čas a komentář!

Aktuální Wattpad příběh

Spolupráce

Autorská tvorba

Originální charaktery (OC's)

Recent

recentposts
© Aurora Akkaris 2017. Používá technologii služby Blogger.

Random

randomposts