Psaní

- Povídky -

_________________________________________________________

Prohlašuji, že si na všechny příběhy v této sekci vyhraňuji plná autorská práva...

_________________________________________________________

Pod jednou střechou


Skyscrapers: Max
Škola San Antonio College, Texas. Máme tu pětici kamarádů, která jakožto pořádná parta podniká společné výlety, dělají hlouposti, tajně se scházejí na střechách mrakodrapů, snaží se bavit a přitom tak nějak pokouší přežít na své škole.
Avšak co je zač ten chlapec, který je vždy sleduje a má je všechny přečtené, zatímco ani jeden z party o něm nic netuší? Čeho je schopen k dosažení svých cílů a kdo je hlavním objektem, o který se zajímá?
Kdo je ten stalker? Kdo je Maximilian Yanes?


Starscrapers: Ostrov hrdinů
Na obzoru, v nekonečném moři, se tyčí ostrov, jehož majestátnost a osamělost vábí zraky spousty lidí. Léta tam však nikdo z přímořské vesničky, ani z nedalekého velkého města, nevkročil, aniž by se následně vrátil. Když však z ostrova připlouvá rybář, jenž zabloudil příliš blízko k této zapovězené pevnině, a pustí se do líčení svých zážitků, jedna vesnická dívka pochopí, že ostrov nemůže být tak nebezpečný, jaký byl kdysi. Avšak teprve když vytáhne svůj člun na pláž té obrovské hromady hlíny a zeleně vyrůstající z moře, pozná skutečné taje a kouzla onoho místa, o kterých nikdo nikdy nemluvil...

Extraterrestrial Intruders


- Fanfikce -

_________________________________________________________

Prohlašuji, že si na všechny příběhy v této sekci vyhraňuji částečná autorská práva...

_________________________________________________________

Forever With UsDown the Streets
Skaterský gang si doposud žije pohodově, bohužel se však do jejich města, Tokya, dostane jakýsi maník s podobnými zájmy, jako oni - svými graffiti si buduje teritorium. Avšak místní gang je jím omezován nejen z hlediska územního, ale taky tím, že daná osoba nemá problém unést několik členů gangu. The GG's, jak se gang jmenuje, tak čelí novému, značně nebezpečnému nepříteli, o kterém neví, zda by nakonec nebyl schopen jim vážně ublížit. A co hůř, musí si vystačit sami, protože i místní policie má na gang pěknou pifku a nikdo nechce kapitánu Onishimovi, šéfu fízlů, vběhnout rovnou do náruče. 
Nightmare Hunter
Cejch s podobou komety. Jeho smysl? Neznámý. Jediné, co je v danou situaci jisté, je fakt, že by se nemělo usínat. Ne, dokud je jeho autor venku na svobodě.
I přestože byla Clockwork, Hodinková dáma, zjizvená ze zápolení s větvemi, cizími noži a zvířaty, čerstvý cejch na hřbetu její ruky byl jasně vidět i jedním okem. A upřímně? Ještě stále to pálilo jak prase.
Zhluboka se nadechujíc řekla jediné. ❝Ta svině musí zemřít.❞


- Světy - 


Antanar

Arentine

Farriah

Frin

Garenian

Ilenam

Rinemaër

Yiganea

Země

Komentáře

© Nautileen 2017 - 2018 || Autorská práva