středa 11. července 2018

Otakárek ovocný


Odmalička zbožňuji motýly. Už jako dítě jsem si hrála na motýlí vílu a obdivovala krásu těchto něžných, okřídlených bytostí. Jsou prostě něčím nádherným, něčím naprosto překrásným, tak něžným, křehkým, a pomíjivým.
Nedávno jsem procházela kolem sousedovic keře, který je pokaždé obletován přímo smečkou motýlů, povětšinou jde o babočky paví oko. Vždy se na to koukám s naprostým úžasem. 
A náhle spatřím, jak keř obletuje tato nádhera. 
Otakárek ovocný.
Docela mě tíží se k tomuto přiznat, ale chytila jsem jej do hrsti a o pár kroků dál jsem jej vypustila ve svém pokoji. Čistě z důvodu několika málo fotek. Vzápětí jsem jej hodlala pustit zpět, což jsem také udělala. 

Ale s fotografiemi obsahující tuto nádheru jsem spokojenější, než bych kdy mohla být s fotkou motýla.

Říkám vám, že oproti ostatním babočkám, které keřík obletovaly, je prostě obrovský. A naprosto nádherný.
Beztak měl nejraději záclony. Byly nejblíže oknům, tudíž se není čemu divit. Však já mu slibovala, že jej pustím co nejdříve, a to jsem také dodržela. 

A já jej nejraději měla na tomto podkladu, protože se mi neskutečně líbí. 
Napadlo mě jej položit na knihu, a přijde mi to nyní jako nádherně aesthetic fotografie.
Tenhle front view si naprosto zamilovala sestra.
Nemohla jsem si to odpustit a upgradovala jsem vzhledy mých pláten snad o 100% díky tomuto okřídlenému doplňku. 

Prostě vylepšil každé plátno a o tom není pochyb.Výjimečný moment, kdy zavřel křídla. Položila jsem ho na plátno, po chvíli se k němu vrátila a on seděl stále na tom samém místě, jen se zavřenými křídly. 


Mám pocit, že je to prostě hrozně fotogenická potvůrka. 


Ulámané konce křídel už měl, avšak to mi nezabránilo pořizovat fotky - nádherný byl tak jako tak.Následně jsem vyšla na zahradu a vypustila jej do vzduchu. Šťastně si odletěl pryč, možná zpátky k tomu keři, možná na druhou stranu, kdo ví. Jeho nádheru jsem obdivovala dostatečně dlouho a nafotila dostatek rozličných fotek, takže jsem byla snad spokojenější, než bych kdy řekla, že jsem byla. 


Jsem sice začínající fotograf, ale snažím se sebe samotnou rozvíjet a pracovat na sobě. Hraji si s perspektivou, zaostřením, a hrozně ráda fotím makro věci. V tom jsem asi s ProjectMaskedem za jedno. By the way, právě díky němu jsem v poslední době začala s fotografováním, protože mě k tomu jeho fotky inspirovaly. ^-^


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za tvůj čas a komentář!

Aktuální Wattpad příběh

Spolupráce

Originální charaktery (OC's)

Recent

recentposts
© Aurora Akkaris 2017. Používá technologii služby Blogger.

Random

randomposts